неділя, 17 березня 2013 р.

У Вишеньці на Масляну




    Немає, такого свята в Росії та Україні, яке проходило б так бурхливо і весело, як Масляниця! Адже потім довгих сім тижнів не можна буде веселитися, танцювати та сміятися, очищаючись від гріхів мирських. Народ і донині вірить, що, якщо добре не відвести душу в цей період, потім цілий рік доведеться жити в нещасті, по-справжньому сьорбнути горя.
Історія виникнення Масляної сягає своїм корінням глибоко в старовину. Масляниця - стародавнє слов´янське свято, яке дісталося нам у спадок від язичницької культури, і збереглося і після прийняття християнства. Вважають, що спочатку вона була пов´язана з днем весняного сонцестояння, але з прийняттям християнства вона стала випереджати Великий піст і залежати від його термінів.
Вишенька святкує Масляну

                 


 

четвер, 14 березня 2013 р.

Всесвітня слава Кобзаря .


книжкова виставка в бібліотеці
Щовесни, коли тануть сніги,
І на рясті засяє веселка,
Повні сил і живої снаги
Ми вшановуєм пам'ять Шевченка.

Такими теплими, рідними і близькими серцю кожного українця словами розпочалося святкування Шевченківсмьких днів у Вишеньківській  школі. Сьогодні на нашому традиційному літературному святі ми не просто вшановуємо пам'ять Тараса, а й серцем і душею спробуємо відчути невмирущість його слів, його заповіту, дещо по новому відкриємо для себе велич образу митця, поета, людини, який весь свій могутній талант присвятив служінню народові.
 З 6.03 - 14.03 у бібліотеці відкрито книжкову виставку присвячену річниці до  дня народження  Тараса Григоровича Шевченка.
Виставка в школі
 
Інсценований уривок "Мені тринадцятий минало"
Учасники Шевченківського свята

Жінко, ти завжди прекрасна!


Привітання  наймолодших учасників нашого свята

 

  Все найсвітліше, що є у нашому житті,весна, щастя, радість. кохання, пов'язане з Жінкою, берегинею та продовжувачем роду людського. Тисячоліття світової історії осяяні мудрістю. ніжністю, чарівністю та красотою жінки. Для сучасної жінки немає нічого неможливого,
"вони летіти в космос ладні, і стірати, шити й прати. їм наймення горде - Мати". Сила волі і краса жіночих сердець - потужній оберіг України, в якої жіноче обличчя.
   Все наше жіноцтво вітали вихованці дитячого садочка та самодіяльний колектив Вишеньківського сільського клубу.

  
 
 
Учасники свята
Привітання сільського голови
Жінок вітає сімя Іщуків.
Сценка з фільму "Весілля в Малинівці"
Сценка "Продається чоловік"

вівторок, 12 березня 2013 р.

З святом весни!


 


               Шановні жінки!
Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята –  8 Березня!
Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, щастя, радість, кохання пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського. Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро та любов.
Бажаю Вам завжди бути щасливими, здоровими, оточеними ніжністю та турботою.
Нехай Вас завжди супроводжує впевненість у завтрашньому дні!

 

Вітаємо, любі, вас із ВЕСНОЮ!
Нехай і не є вона дуже рясною,
Але у душі вона майже прийшла
І посмішки щирі вам принесла!
Ці посмішки людям ви віддавайте,
До них частину душі додавайте,
І шарму жіночого трохи вкладайте,
Парфумів краплинами це поливайте,
Весело все у житті ви сприймайте -
І ЩИРІ ВІТАННЯ від нас ви приймайте!

пʼятниця, 1 березня 2013 р.

Пам'яті Олексія Поліна присвячується



     
         Серед тисячі захисників, які боролися з фашизмом був і славний син російського народу Олексій Володимирович Полін, який віддав своє молоде життя за визволення українського села.
   О.В.Полін народився 26 лютого 1910 року, в селі Артемівка, Мордовського району, Тамбовської області.
26 лютого 1944 року в нічну розвідку відправилося 18 бійців на чолі з командиром Макаровим. Між ними був і О.Полін, якому в той роковий день виповнилося 34 роки. Завдання було не з легких: виявити розташування ворожих вогневих точок в районі села Вишеньки.
Ворог помітив розвідників. Лінії трасуючих куль розітнули темряву. захлинався кулеметними чергами дзот, що був прямо проти взводу. О.Полін і ще кілька бійців підповзали все ближче до вогневої пащі. В цей час з іншого боку обізвався ще один дзот, бійців пришив до землі перехресний вогонь. Становище було безвихідним. Командир групи і солдати бачили, як на повний зріст піднявся Олексій і стрімко кинувся на вогняну амбразуру...
   І над юнаком з далекої Тамбовщини у безмежній скорботі схилилося українське небо. Згодом, навічно застигне у бронзі серед села Вишенька мужній воїн Олексій Володимирович Полін. з золотою зіркою Героя Радянського Союзу на грудях.
   Славний бойовий шлях пройшов син російського народу і на землі українські віддав життя за перемогу. Командування неодноразово нагороджувало безстрашного розвідника, а за останній подвиг його посмертно представили до найвищої нагороди - звання Героя Радянського Союзу. 
    26 лютого, біля пам’ятника Героя Радянського Союзу Олексія Володимировича Поліна відбулася година пам’яті  присвячена річниці героїчного подвигу, в якій взяли участь учні місцевої школи, вчитель позакласної роботи Штоюнда Т.П., зав. клубом Іщук Ю.М., зав. бібліотекою Гуменюк Н.М. та голова ветеранської організації Бондаренко П.Ф.